Skip to main content

Ghostwire Tokyo - Ostatnie namaszczenie lalki

Dogoń ducha lalki.

Tę misję poboczną zaczniesz na terenie pierwszej świątyni, do jakiej trafiasz i którą oczyszczasz w Ghostwire Tokyo. Zleceniodawcą w tym zadaniu jest duch (1) mężczyzny stojący przy jednym z budynków na terenie świątyni. Podejdź do niego i porozmawiaj, by rozpocząć misję.

Następnie musisz po prostu podążać za duchowym śladem lalki (2). Gdy przesmyknie się między budynkami, gdzie się nie zmieścisz, wejść po schodach na dach i potem zeskocz po drugiej stronie na ulicę (pamiętaj, nie ma tu obrażeń od upadków).

Po drodze musisz walczyć z dwoma podstawowymi wrogami - to żadne wyzwanie. Potem podążaj dalej za śladem lalki, regularnie podświetlając go wizją spektralną.

Gdy ślad będzie prowadził na dachy, zaczep się o Tengu (3), by dostać się wyżej. Podążaj za lalką kolejnymi drabinami i wspinaj się, gdzie trzeba. Ślad lalki dokładnie wyznacza trasę. Pokonasz jeszcze dwa demony, po czym trafisz do ostatniej drabiny.

Teraz wystarczy, że podejdziesz do lalki (4), a dowiesz się, że musisz zniszczyć pieczęć obok, by uwolnić ducha siostry zleceniodawcy.

Potem musisz tylko podnieść oczyszczoną lalkę i zabrać ją z powrotem do ducha, który poprosił cię o pomoc. Wtedy zadanie się zakończy.

Następnie: Ghostwire Tokyo - Dom rupieciarza

Spis treści: Ghostwire Tokyo - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghostwire Tokyo - Polowanie na Tanuki

Zobacz także