Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghostwire Tokyo - Dom rupieciarza

Źródło problemu i widmo.

Ta misja poboczna jest dostępna niedaleko pierwszej świątyni, jaką oczyszczasz w Ghostwire Tokyo. Czeka cię tutaj trochę walki, choć głównie w ostatniej fazie zadania.

Porozmawiaj z duchem na ulicy (1), by zaakceptować zadanie.

Udaj się do obszaru zaznaczonego na zielono (2) na minimapie, a zobaczysz dom otoczony spektralnymi rupieciami. Po chwili pojawi się demoniczna dziura, która pochłonie śmieci i dusze dookoła. Pojawią się też demony, które musisz pokonać.

Po walce wejdź do domu. W salonie zapieczętuj stół (3). W ten sposób wypędzisz demona, który zacznie ukrywać się teraz w różnych przedmiotach i meblach w całym domu.

Najpierw przejdź do lodówki, a potem demon ucieknie do szafki w łazience. Za każdym razem używaj pieczęci tak samo.

Potem musisz pójść na piętro (za łazienką w prawo) i tam użyć jeszcze pieczęci na rozsuwanych drzwiach.

Wreszcie trafisz do pokoju z telewizorem. Użyj wizji spektralnej, by ujawniło się widmo (4). Spróbuj oczyścić je pieczęcią, lecz nie uda się to teraz.

Trafisz do duchowego świata, w którym będziesz musiał pokonać sporą grupę przeciwników. Na szczęście jest tu sporo miejsca do manewrowania. Po walce musisz już tylko użyć pieczęci manualnej na demonie, sprawcy całego zamieszania.

Gdy opuścisz dom rupieciarza po powrocie do realnego świata, misja zakończy się automatycznie, nie musisz wracać do ducha, który zlecił zadanie.

Następnie: Ghostwire Tokyo - I nie pozostał nikt

Spis treści: Ghostwire Tokyo - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghostwire Tokyo - Ostatnie namaszczenie lalki

O autorze
Komentarze