Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghostwire Tokyo - latające kostki, procenty

Losowa aktywność w mieście.

Przechadzając się po mieście w Ghostwire Tokyo, czasami zobaczysz wiszące w powietrzu niebieskie sześciany, nad którymi następuje procentowe odliczanie. To losowe wydarzenie, w którym możesz wziąć udział, by zyskać nieco duchów.

Twoim zadaniem w tej aktywności jest nie dopuszczenie, by potwory otaczające kostki wyciągnęły z nich całą energię. Energia jest wskazana właśnie wartością procentową (1).

Gdy zaatakujesz pierwszych Przybyszów, zaczną napływać kolejni. Przygotuj się więc na dość długą walkę, przede wszystkim uzupełniając wcześniej amunicję.

  • Pamiętaj, by bacznie obserwować kostki i przemieszczać się między nimi w trakcie walki. Gdy jedni Przybysze odwracają twoją uwagę, inni wyciągają moc z kostek. Skup się właśnie na nich
  • Jeżeli zdążyłeś pokonać przeciwników przed wyciągnięciem całej energii z sześcianów, w powietrzu pojawią się duchy, które uwolniłeś

Możesz teraz użyć Katashiro, by je zaabsorbować, a następnie zanieść do automatu telefonicznego.

Spis treści: Ghostwire Tokyo - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze

More On GhostWire: Tokyo

Najnowsze artykuły