Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghostwire Tokyo - czarne drzewo, Zepsucie

Jak znaleźć źródło i usunąć.

Podczas gry w Ghostwire Tokyo niejednokrotnie natkniesz się na czarne drzewa, zwane Zepsuciem. To uwięzione duchy, które możesz wyswobodzić, znajdując źródło zniszczenia.

Zepsucie poznasz po kształcie czarnego drzewa (1). Drzewo roztacza pod sobą substancję (2), która zadaje obrażenia i często uniemożliwia przejście po ziemi.

Eliminacja Zepsucia jest bardzo prosta. Stojąc niedaleko drzewa, użyj Wizji Spektralnej (skanowania), a powinieneś ujawnić źródło (3) świecące jasnym kolorem.

Wystarczy w nie strzelić, by Zepsucie - wraz z substancją na ziemi - zniknęło. W okolicy dawnego Zepsucia pojawią się liczne duchy, które możesz zaabsorbować do Katashiro.

Po użyciu skanowania nie widzisz źródła?

  • Prawdopodobnie znajduje się z innej strony, do której musisz dotrzeć. Czasami wymaga to znalezienia odpowiedniej drogi
  • Jeżeli grasz na padzie z włączoną asystą celowania, celowanie w drzewo powinno ujawnić, w którym miejscu znajduje się ukryte z innej strony źródło

Następnie: Ghostwire Tokyo - bramy Tori, świątynie: jak usunąć mgłę

Spis treści: Ghostwire Tokyo - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghostwire Tokyo - psy i karma dla psów

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze

More On GhostWire: Tokyo

Najnowsze artykuły