Xenoblade Chronicles X Wiadomości

Nintendo Direct - podsumowanie

Trailery, zapowiedzi i daty premier.

Nintendo zakończyło właśnie pierwszą w tym roku prezentację Nintendo Direct, ujawniając kilka nowych produkcji, dat premier i trailerów.

Podsumowanie konferencji Nintendo E3 Digital

Wszystkie zapowiedzi i najciekawsze materiały wideo.

Zakończyła się właśnie konferencja E3 Digital Event zorganizowana przez Nintendo. Firma ujawniła plany na najbliższą przyszłość związane z popularnymi markami, zapowiedziano też nowe gry.

Trailery z Nintendo Direct

Trailery z Nintendo Direct

Bayonetta 2, X, Donkey Kong, Kirby, Professor Layton, Kirby Triple Deluxe, Mario Golf, Yoshi.

Na zakończonej dzisiaj w nocy konferencji Nintendo Direct zaprezentowano kilka nowych zwiastunów nadchodzących produkcji. Zobaczyliśmy między innymi nowe ujęcia z rozgrywki w Bayonetta 2 i nowego projektu Monolith Soft oraz premierowy trailer Donkey Kong Country: Tropical Freeze.

Nowy film promocyjny Bayonetta 2 prezentuje nie tylko szaloną akcję, ale także założenia fabuły. Wszystko wskazuje też na to, że pokierujemy nie tylko tytułową wiedźmą, ale równnież drugim bohaterem - młodym chłopcem.

Gra o roboczym tytule X to kolejny projekt studia Monolith Soft, postrzegany jako kontynuacja Xenoblade Chronicles z 2010 roku. Akcja produkcji RPG toczy się w otwartym świecie, stawiając na eksplorację. Premiera w tym roku, wyłącznie na Wii U.

Czytaj więcej...