Xenoblade Chronicles X

Najważniejsze

Digital Foundry kontra Xenoblade Chronicles X

Po kwietniowej premierze w Japonii, Xenoblade Chronicles X debiutuje w piątek w Europie, oferując niespotykane na Wii U ambicje techniczne i skalę. Produkcje z otwartym światem na PlayStation 3, X360 czy na samym sprzęcie Nintendo rzadko oferują prawdziwie płynną rozgrywkę - co tutaj udało się zrealizować. Nie brakuje oczywiście kompromisów, które umożliwiły takie podejście, ale jeśli wziąć pod uwagę platformę docelową, to efekt końcowy jest spektakularny, z wyrafinowanym balansem oprawy i wydajności.

Czym jest Digital Foundry?

Wyspecjalizowana komórka Eurogamer Network. Zajmuje się analizą gier pod kątem technicznym, oprawy graficznej i wydajności. Przygotowuje również testy i opinie na temat sprzętu. Zobacz wszystkie materiały Digital Foundry.

Czytaj więcej...

Nintendo Direct - podsumowanie

Trailery, zapowiedzi i daty premier.

Nintendo zakończyło właśnie pierwszą w tym roku prezentację Nintendo Direct, ujawniając kilka nowych produkcji, dat premier i trailerów.

Podsumowanie konferencji Nintendo E3 Digital

Wszystkie zapowiedzi i najciekawsze materiały wideo.

Zakończyła się właśnie konferencja E3 Digital Event zorganizowana przez Nintendo. Firma ujawniła plany na najbliższą przyszłość związane z popularnymi markami, zapowiedziano też nowe gry.

Trailery z Nintendo Direct

Trailery z Nintendo Direct

Bayonetta 2, X, Donkey Kong, Kirby, Professor Layton, Kirby Triple Deluxe, Mario Golf, Yoshi.

Na zakończonej dzisiaj w nocy konferencji Nintendo Direct zaprezentowano kilka nowych zwiastunów nadchodzących produkcji. Zobaczyliśmy między innymi nowe ujęcia z rozgrywki w Bayonetta 2 i nowego projektu Monolith Soft oraz premierowy trailer Donkey Kong Country: Tropical Freeze.

Nowy film promocyjny Bayonetta 2 prezentuje nie tylko szaloną akcję, ale także założenia fabuły. Wszystko wskazuje też na to, że pokierujemy nie tylko tytułową wiedźmą, ale równnież drugim bohaterem - młodym chłopcem.

Gra o roboczym tytule X to kolejny projekt studia Monolith Soft, postrzegany jako kontynuacja Xenoblade Chronicles z 2010 roku. Akcja produkcji RPG toczy się w otwartym świecie, stawiając na eksplorację. Premiera w tym roku, wyłącznie na Wii U.

Czytaj więcej...