Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gameplay z Cyberpunk 2077 nagrano na PC z kartą GeForce RTX 2080 Ti i ray tracingiem

Twierdzi Nvidia.

Zaprezentowany wczoraj gameplay z powstającej gry Cyberpunk 2077 nagrano na PC wyposażonym w kartę graficzną GeForce RTX 2080 Ti.

Informację przekazała Nvidia, której przedstawiciele udostępnili na Twitterze wspomniany materiał. Firma jednocześnie przekonuje, że we fragmentach, które przedstawiono w filmie, włączony był ray tracing - technika śledzenia promieni w czasie rzeczywistym.

Fakt wykorzystania przez grę rozwiązania graficznego rozpowszechnionego przez producenta GeForce'ów ogłoszono kilka miesięcy temu. Warto zaznaczyć, że mechanizm do działania wymaga posiadania komputera z kartą graficzną z serii RTX.

Ujawnione wideo przybliża różne elementy rozgrywki z projektu. Twórcy zaprezentowali na przykład dwa skrajnie odmienne style rozgrywki - postacią stawiającą na bezpośrednią walkę i bohaterem skupiającym się na skradanie i hakowanie.

Zobacz: Cyberpunk 2077 - premiera i najważniejsze informacje

Produkcja bazuje na papierowym systemie RPG autorstwa Mike'a Pondsmitha. Akcję osadzono w futurystycznym Night City - rządzonej przez korporacje oraz opanowanej przez przestępczość metropolii.

Cyberpunk 2077 ukaże się 16 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One.

Następnie: Marvel's Avengers z systemem walki od projektanta God of War

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze