Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Game Pass ma już ponad 25 milionów subskrybentów

Na Xboksach i PC.

Z usługi Game Pass na Xboksach i PC korzysta już ponad 25 milionów użytkowników - ujawnił Microsoft.

Firma pochwaliła się wynikiem w informacji prasowej, którą opublikowano w związku z ogłoszeniem chęci przejęcia Activision Blizzard za niemal 70 miliardów dolarów.

Jednocześnie potwierdzono już, że po sfinalizowaniu transakcji - co może potrwać nawet do połowy przyszłego roku - do abonamentu trafi „tak dużo gier Activision, ile tylko będziemy w stanie zaoferować”.

„Dzisiaj ogłosiliśmy także, że Game Pass ma już więcej niż 25 milionów subskrybentów. Jak zawsze, nie możemy doczekać się, by uczynić ofertę usługi jeszcze bardziej wartościową” - skomentował Phil Spencer, szef działu Xbox, we wspomnianej informacji prasowej.

Ostatnie oficjalne wieści na temat liczby użytkowników pochodziły ze stycznia ubiegłego roku, gdy chwalono się osiągnięciem poziomu 18 milionów subskrybentów.

Według niepotwierdzonych doniesień, obecnie nad własną usługą tego typu pracuje także PlayStation. Biorąc pod uwagę przejęcie Activision Blizzard, japońska korporacja może zintensyfikować starania.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze