Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fragment pierwszego dodatku do Hearthstone za darmo jeszcze tylko dzisiaj

Kończy się szósty sezon karcianki.

Blizzard przypomina, że jutro kończy się szósty sezon zmagań w grze karcianej Hearthstone: Heroes of Warcraft, a wraz z nim darmowy dostęp do pierwszej części dodatku Klątwa Naxxramas, czyli do Rewiru Arachnidów.

Gracze, którzy zamierzają sprawdzić ten fragment rozszerzenia bez opłat, muszą tylko zalogować się do gry i odblokować zawartość przez wybór trybu przygodowego w menu.

Od jutra wszystkie pięć skrzydeł Klątwy Naxxramas trzeba już będzie kupić: za prawdziwe pieniądze lub za wirtualne złoto. Jeden obszar kosztuje 6 euro (ok. 25 zł). Łącznie lokacji jest pięć, a kupowanie większej liczby na raz wiąże się z przeceną. Dokładną rozpiskę znaleźć można poniżej.

Serwis Heartpwn dodaje, że warto „przy okazji” osiągnąć również 20 rangą w trybie rywalizacji z innymi graczami, co nagradzane jest dodatkowym grzbietem kart.

Wraz z trybem przygodowym i Klątwą Naxxramas w grze pojawiły się wyzwania klasowe, nowa plansza z interaktywnymi elementami, a także 30 kart, otrzymywanych w ramach nagród za wykonywanie zadań.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze