Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Forza Horizon 5 - pora dnia: czy można zmienić

Czy można grać tylko w nocy lub w dzień.

W grze Forza Horizon 5 występuje cykl dnia i nocy, to znaczy, że jeździmy po wirtualnym Meksyku o różnych porach dnia, co oczywiście nadaje grze w pewnym stopniu realizmu.

Możliwe, że zastanawiałaś/eś się, czy można zmienić porę dnia, aby jeździć w ciągu dnia lub nocy - w zależności od swoich preferencji. Odpowiedź, niestety, jest negatywna. Nie można zmieniać pory dnia. Jeśli nie lubisz prowadzić auta, na przykład, w nocy, to musisz poczekać do poranka, aby cieszyć się słońcem w Meksyku.

Co ważne, niektóre wyścigi odbywają się tylko o danej porze dnia i nie ma znaczenia, czy dojedziesz do startu zawodów w dzień, czy w nocy - dany wyścig odbędzie się o z góry ustalonej porze dnia.

Następnie: Forza Horizon 5 - tablica rejestracyjna: jak zmienić

Spis treści: Forza Horizon 5 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Forza Horizon 5 - tryb drona, swobodna kamera

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze