Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Forza Horizon 4 i kierownica Logitech G29 w świetnej promocji w RTV Euro AGD

A także inne gry i produkty.

W sieci sklepów RTV Euro AGD trwa obecnie interesująca promocja na hitową Forzę Horizon 4. Gracze chcący spotęgować maksymalnie wrażenia z jazdy, mogą też kupić bardzo dobrą kierownicę Logitech G29 w atrakcyjnej cenie.

Oprócz tego znalazło się także coś dla sympatyków wirtualnego rolnictwa oraz ciekawe promocje na zestawy konsol Xbox One.


Forza Horizon 4 to wyścigi samochodowe, obok których nie można przejść obojętnie. Największymi atutami gry są model jazdy, otwarty świat i zmieniające się co tydzień pory roku.


Logitech G29 to kierownica, która cechuje się znakomitym wykonaniem, solidnym force feedbackiem, a tym razem występuje w atrakcyjnej cenie także w wersji ze sprzęgłem.


Farming Simulator 19 zapełni lukę tym, którzy już tęsknią za magią żniw, koszenia zboża i zasiewania pól. Obecnie trwa ciekawa promocja na wersję pecetową gry.


Konsole Xbox One w wersji „S” i mocniejszej „X” są również warte rozważenia, zwłaszcza jeśli ktoś rozważa kupno wyżej wspomnianej kierownicy.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze