Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - wyzwanie: Kieruj się mapą skarbów z Karkołomnego Kina

Wskazujemy złotą gwiazdę.

Odnalezienie ukrytego obiektu to częsty motyw różnych wyzwań w Fortnite - tak jest i w tym przypadku. Jedno z wyzwań tygodniowych 5 sezonu Fortnite Battle Royale brzmi: kieruj się mapą skarbów z Karkołomnego Kina.

Jak zawsze, można oczywiście zająć się poszukiwaniami samodzielnie i udać do wymienionej lokacji, by przyjrzeć się mapie na drewnianym słupie, a potem rozwikłać zagadkę i dotrzeć do celu.

Jest jednak prostsza metoda, czyli skorzystanie z naszego poradnika - poniżej wskazujemy lokalizację złotej gwiazdy, którą należy zebrać. Przypominamy też, że wyzwania nie trzeba koniecznie wykonywać w bieżącym tygodniu.

Gdzie jest gwiazda?

Złota gwiazda, którą trzeba znaleźć, znajduje się nieco na południe od Pomidorowego Przysiółka. Na mapie poniżej zaznaczyliśmy ją strzałką.

Gwiazda jest na szczycie wyjścia z tunelu - wyjścia na północ. Można udać się tam od razu, lecąc z autobusu, choć wszystko zależy od tego, ilu innych graczy także spada w to samo miejsce.

Gwiazdka pojawi się oczywiście dopiero wtedy, kiedy będziemy blisko.Po zebraniu gwiazdy zauważycie po lewej stronie ekranu komunikat o zaliczonym wyzwaniu, ale pamiętajcie, że nie możecie po prostu wyłączyć gry czy wylogować się do menu - należy rozegrać normalną rundę.

Lądowanie w tej okolicy to dobra okazja, by zwiedzić Wypasioną Wyrwę znajdującą się niedaleko, na południowym-zachodzie. To odmieniona lokacja, która w 4 sezonie była wielkim kraterem.

Komentarze