Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - wyzwanie: Doświadcz obniżonej grawitacji z nanitami Obcych lub na statku-matce

Jak wykonać zadanie.

Jedno z epickich wyzwań 7. sezonu Fortnite wiąże się z doświadczaniem obniżonej grawitacji. Tutaj dowiesz się, jak to zrobić.

Zadanie odblokowuje się samo, ale możesz je wykonać tylko w 4. tygodniu sezonu. Jak sugeruje treść, są dwa sposoby, aby zrealizować cel.


Gdzie jest niska grawitacja

Nanity Obcych to nowy przedmiot w Fortnite związany z inwazją kosmitów. Teoretycznie pozwala on generować biomy obcych w konkretnym obszarze, ale w momencie pisania tego tekstu funkcja najwyraźniej nie jest jeszcze dostępna. Z tego względu skupimy się na metodzie ze statkiem-matką.

W tym przykładzie Porywacze znajdują się nad Wydmami Wierzących i Kościanymi Krańcami, ale lokacje są losowe w każdym meczu

Dokładny opis porwania znajdziesz na naszej stronie o statku-matce, ale poniżej też opisujemy sposób na realizację zadania.

Kiedy mecz się rozpocznie, otwórz mapę i sprawdź, nad którymi lokacjami są Porywacze. Leć do tej, która znajduje się najdalej od busa, aby uniknąć starć z graczami.

Wyląduj pod spodkiem i poczekaj, aż wymierzy promień w kierunku ziemi, a następnie wejdź w niego, by dać się porwać.

Za kilka sekund znajdziesz się na statku-matce. Tam zaczekaj na rozpoczęcie minigry, która przeniesie cię do środowiska z niską grawitacją.

To wszystko, co musisz zrobić - zadanie powinno być zaliczone.

Spis treści: Fortnite - sezon 7: poradnik i najlepsze porady

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze