Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite w trybie Ratowania Świata pozwala sprawdzić skład lootboxów przed zakupem

Istotna zmiana.

Epic Games w aktualizacji 7.30 wprowadzi zmiany do systemu lootboxów w trybie Ratowania Świata sieciowej gry Fortnite. Pojawi się opcja sprawdzenia zawartości danej paczki przed dokonaniem zakupu.

Dotychczasowe lamy za V-dolce (odpowiednik skrzyń nabywanych za pieniądze) zastąpią rentgenowskimi. Te wyświetlą oferowane przedmioty przed zapłatą - gracze mogą więc zrezygnować, gdy nie spodoba im się zestaw. Skład pakietów zmieni się codziennie.

Twórcy dodadzą również ochronę przed duplikatami z lootboxów. Po wylosowaniu klasy rzadkości i rodzaju elementu wyposażenia, gra sprawdzi ekwipunek przypisany do konta użytkownika, generując rzecz, której w danym momencie nie posiada.

Od teraz przed dokonaniem zakupu będzie można sprawdzić zawartość lootboxów w Fortnite

Ze względu na zaimplementowane zmiany, autorzy zablokują możliwość kupowania kilku skrzyń jednocześnie. Zaznaczyli też, że minilamy i lamy zdobywane podczas wydarzeń nie są rentgenowskimi, co oznacza, że będą działały tradycyjnie.

Tryb Ratowania Świata to płatny moduł Fortnite nastawiony na rozgrywkę ze sztuczną inteligencją. Wspólnie z innymi użytkownikami, gracze stawiają czoła mutantom oraz wykonują zróżnicowane misje i wyzwania.

Zobacz: Fortnite Battle Royale - poradnik dla początkujących

W darmowym - i znacznie popularniejszym - trybie Battle Royale nie ma lootboxów. Realizując aktywności i zadania, awansujemy na jednej z wybranych ścieżek rozwoju, zdobywając w ten sposób kolejne przedmioty.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze