Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - darmowe V-dolce: czy można zdobyć monety bez wydawania pieniędzy

Oraz czy warto korzystać z generatorów i hacków.

Na tej stronie dowiesz się, jak uzyskać darmowe V-dolce w Fortnite. Dzięki zasilonemu portfelowi będziesz mógł sobie pozwolić na kupno skinów i pozostałych elementów w sklepie gry, jak emotikonów czy przedmiotów kosmetycznych.

Niestety, możliwości zarabiania V-bucksów są dość ograniczone i zazwyczaj wiążą się z wydaniem pewnej początkowej sumy pieniędzy.

Od razu uprzedzamy też, że nie istnieją żadne generatory V-dolców i hacki na V-dolce - wszystkie tego typu strony lub programy to próba wyłudzenia pieniędzy lub danych osobowych nieostrożnych fanów Fortnite.


Na tej stronie:


V-dolce z Karnetu Bojowego

Każdy Karnet Bojowy danego sezonu to szansa na zdobycie aż 1000 V-dolców bez wydawania pieniędzy na tę walutę bezpośrednio w sklepie gry.

Niestety wiąże się to oczywiście z kupnem Karnetu Bojowego, który sam w sobie kosztuje 950 V-dolców. Gdy już jednak będziesz miał to za sobą, możesz rozpocząć zarabianie monet.

Przejrzyj strony Karnetu i poszukaj na nich ikon V-dolców. Kupując te kafelki za Gwiazdki Bojowe, otrzymasz po 100 V-dolców. Jeżeli osiągniesz 100 poziom Karnetu i odblokujesz wszystkie kafelki z V-bucksami, otrzymasz ich aż 1000.

Oznacza to, że jeśli w każdym sezonie będziesz grał odpowiednio długo, być może wydasz realne pieniądze na Karnet Bojowy tylko raz, bo zarobione za każdym razem 1000 V-dolców pozwoli ci kupić kolejny Karnet bez wydawania dodatkowych pieniędzy.


Monety z Ratowania Świata

Niewielu graczy o tym wie, ale tryb Ratowanie Świata to jedna z najlepszych metod na zarabianie V-dolców. Niestety, ta kampania PvP jest płatna i dopiero po jej kupnie można zacząć zarabianie monet.

Inwestycja powinna się jednak zwrócić, bo ten tryb pozwala widocznie zasilić portfel V-bucksami. Cena Ratowania Świata wynosi ok. 80 zł, ale w sklepie Fortnite regularnie pojawiają się pakiety zawierające ten tryb, ale kosztujące mniej, ok. 60 zł.

Już za samo codzienne logowanie się do Ratowania Świata (bez włączania właściwej rozgrywki!) możesz dostać pokaźne sumy monet. Oto, ile V-dolców dostaniesz za kilka pierwszych dni w kolejce:

 • 11 dzień - 50 V-dolców
 • 28 dzień - 300 V-dolców
 • 35 dzień - 150 V-dolców
 • 49 dzień - 150 V-dolców
 • 56 dzień - 300 V-dolców
 • 70 dzień - 150 V-dolców
 • 77 dzień - 150 V-dolców
 • 84 dzień - 300 V-dolców
 • 91 dzień - 150 V-dolców
 • 98 dzień - 150 V-dolców
 • 105 dzień - 150 V-dolców
 • 112 dzień - 800 V-dolców

To nie wszystko - V-dolce dostajesz aż do 336 dnia codziennego logowania się. Wtedy to kończy się kolejka i otrzymujesz aż 1000 V-dolców (nie licząc mnóstwa monet uzyskanych za poprzednie dni)!

Oczywiście w Ratowaniu Świata są też inne metody zarabiania V-dolców, które są już związane bezpośrednio z grą:

 • Za zadania dzienne otrzymasz ok. 50 V-dolców
 • Za zadania główne możesz otrzymać po 100 V-dolców
 • Za misje limitowane czasowo możesz otrzymać do 40 V-dolców

Bitwy Fanów

Ostatnim sposobem legalnego zdobywania V-dolców są tzw. Bitwy Fanów, czyli organizowane co pewien czas turnieje, w których społeczności twórców treści związanych z Fortnite toczą bój o zdobycie nagród.

Aby mieć szansę zdobycia V-dolców, należy zarejestrować się na oficjalnej stronie, a następnie wybrać twórcę, którego chce się wspierać. Jeżeli jego drużyna fanów - wraz z tobą - zajmie wysokie miejsce, możesz liczyć na nagrody, w tym monety.

Oto nagrody, które można było zdobyć jako członek drużyny na podium Bitwy Fanów pt. Miłość i Wojna:

 • 1. miejsce - 500 V-dolców dla każdego członka drużyny
 • 2. miejsce - 400 V-dolców dla każdego członka drużyny
 • 3. miejsce - 300 V-dolców dla każdego członka drużyny

Uważaj na generatory V-dolców i inne oszustwa

Wszystkie rzekome źródła V-dolców, które nie pochodzą bezpośrednio od Epic Games, są po prostu oszustwami.

Klikanie w różnego rodzaju „generatory” i „hacki” do V-dolców jest niebezpieczne. Ich twórcy chcą wyciągnąć od graczy dane osobowe lub po prostu pieniądze.

Zasada jest prosta: monety można kupić tylko w oficjalnych źródłach zarządzanych przez Epic Games.

Zobacz: Fortnite - rozdział 3, sezon 2: poradnik i najlepsze porady

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze