Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite Battle Royale - wyzwania: Wysokie ryzyko

Wyzwania z królewskiej roboty.

Królewska Robota to nowy tryb tymczasowy, wprowadzony do Fortnite Battle Royale w 9 tygodniu wyzwań. Z trybem tym związane są nowe aktywności, czyli wyzwania: Wysokie Ryzyko.

W trybie tym zasady są inne niż w normalnej grze. To zabawa drużynowa, w której celem jest odnalezienie klejnotów (w kształcie lamy), a następnie przeniesienie ich do wyznaczonego punktu.

Oczywiście na mapie jest kilka drużyn, które starają się osiągnąć ten sam cel, dlatego trzeba stale uważać na rywali. Poniżej wymieniamy specjalne wyzwania związane z trybem i krótko je opisujemy.

Wyzwania - wysokie ryzyko

Pierwsze wyzwanie jest bardzo proste. Brzmi po prostu:

  • Rozegraj mecze w trybie Królewskiej Roboty

Musimy rozegrać dziesięć meczów, by zaliczyć to wyzwanie. Ważne, by każdy mecz normalnie dobiegł do końca - albo poprzez wygraną, albo przez śmierć i pokonanie przez inne drużyny.


Drugie wyzwanie brzmi:

  • Zadaj obrażenia przeciwnikom niosącym klejnoty

Tutaj również mamy do czynienia z wyjątkowo nieskomplikowanym zadaniem. Musimy po prostu skupić się na strzelaniu do tych przeciwników, którzy niosą wykradziony klejnot (oczywiście nie polecamy zupełnie ignorować innych wrogów, bo może się to skończyć źle).

W sumie należy zadać 500 punktów obrażeń wrogom niosącym skarb. Najlepiej zaczaić się gdzieś przy vanie, a więc punkcie, do którego trzeba odnosić klejnoty.


Treść trzeciego wyzwania to:

  • Podnieś klejnot w różnych meczach Królewskiej Roboty

Ponownie, łatwe wyzwanie. Wystarczy podnieść klejnot z sejfu w 5 różnych grach w trybie Królewska Robota. To wszystko. Jak widać, wszystkie te okazjonalne wyzwania są proste i wymagają po prostu poświęcenia około godziny na rozgrywkę. Nagrodą jest specjalny zbierak.

Komentarze