Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Film „Uncharted” - wkrótce ruszą prace

Reżyser zadowolony ze scenariusza.

Po dłuższym okresie milczenia, reżyser odpowiedzialny za film na podstawie serii Uncharted ogłosił, że już niedługo rozpocznie się produkcja.

- Najbliższy projekt, który zrealizuję, to „Uncharted”. To bardzo duża produkcja - powiedział Shawn Levy w rozmowie z The Playlist. - Mamy już bardzo dobry scenariusz oraz naszą gwiazdę, Toma Hollanda.

Holland to aktor znany między innymi z roli Człowieka Pająka w Spider-Man: Homecoming. Choć wiadomo, że mężczyzna wcieli się w młodego Nathana Drake'a, wciąż trzeba przeprowadzić dodatkowy casting dla reszty postaci.

Holland zagra znanego poszukiwacza przygód

- Musimy teraz sporządzić harmonogram i kolejny casting, ale powiedziałbym, że to już na horyzoncie - tłumaczy Levy. - Jestem bardzo podekscytowany tym filmem.

Sony Pictures, które posiada prawa do filmowej adaptacji Uncharted, przez lata próbowało przenieść grę na srebrny ekran. W tym czasie zmieniał się zarówno odpowiedzialny za produkcję zespół, jak i obsada. Nathana miał zagrać Mark Wahlberg.

Jako że główny aktor wcieli się w młodego bohatera, film będzie prequelem opowieści znanej z gier.

Tagi

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze