Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Film „Uncharted” zobaczymy dopiero latem 2017 roku

Choć nie ma jeszcze reżysera.

Sony Pictures opóźniło premierę powstającego już od długiego czasu filmu na licencji gier Uncharted. Nowa data to 30 czerwca 2017 roku - informuje serwis Variety.

Prace trwają już od wielu lat, ale kolejny problem pojawił się w czerwcu, gdy projekt opuścił dotychczasowy reżyser Seth Gordon. Jeszcze do niedawna kinowy debiut planowano na czerwiec 2016 roku.

Wytwórnia Sony nie ogłosiła jeszcze, kto zastąpi Gordona za kamerą. Nie ma też ostatecznej wersji scenariusza oraz szczegółów na temat obsady aktorskiej.

Film podobno już kilka razy był bliski przejścia w fazę produkcji, ale nigdy nie poinformowano, kto wcieli się w Nathana Drake'a.

Mówiło się nieoficjalnie, że postać odegrać może między innymi Mark Wahlberg, gwiazda „Transformers: Wiek zagłady” czy ostatnio „Ted 2”.

Wracając do świata gier wideo: odpowiedzialne za serię studio Naughty Dog pracuje obecnie nad czwartą odsłoną serii, zatytułowaną w Polsce Uncharted 4: Kres Złodzieja.

Masz chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze