Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 20 w marcu otrzyma nowe rozgrywki - w darmowym dodatku

Copa Libertadores i nie tylko.

EA Sports poinformowało, że 3 marca FIFA 20 otrzyma darmowy dodatek, który wprowadzi rozgrywki dla klubów z Ameryki Południowej.

Najważniejszym z nowych turniejów jest Copa Libertadores, czyli południowoamerykański odpowiednik Ligi Mistrzów. Pojawią się też Copa Sudamericana (podobna do Ligi Europy) i Conmebol Recopa, w którym mierzą się zwycięzcy dwóch pierwszych zawodów.

Wraz z rozgrywkami pojawią się licencjonowane drużyny i piłkarze, biorący udział w zmaganiach. Nie zabraknie więc takich zespołów, jak River Plate, Boca Juniors, Flamengo, Corinthians, Racing Club, C.A. Independiente, Colo-Colo i Universidad Católica.

Nowe turnieje dostępne będą we wszystkich modułach produkcji, a więc tradycyjnej karierze, karcianym Ultimate Team i szybkim meczu. Nie zabraknie też możliwości stoczenia pojedynczych zawodów.

Zobacz: FIFA 20 - poradnik i najlepsze porady

Dodatek z rozgrywkami Copa Libertadores ukaże się na PC, PS4 i Xbox One. Aktualizacji nie otrzymają nabywcy FIFA 20 w wersji Switch.

Następnie: Do Apex Legends wróciła mapa z pierwszego sezonu

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze