Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 18 zaoferuje drugi sezon trybu fabularnego Droga do sławy

Nadchodzi nowy Need for Speed.

EA potwierdziło, że kolejna odsłona serii Need for Speed ukaże się w przyszłym roku fiskalnym, czyli przed końcem marca 2018 r. Ujawniono też inne detale na temat gier sportowych, w tym FIFA 18.

Dyrektor generalny firmy - Andrew Wilson - przyznał na spotkaniu z inwestorami, że nowa produkcja wyścigowa zaoferuje między innymi bardziej ambitny i rozbudowany tryb wieloosobowej rywalizacji.

Nie znamy niestety żadnych innych detali, z tytułem włącznie. Gry nie należy mylić z koreańskim Need for Speed: Edge od EA Spearhead, powstającym jako darmowy następca Need for Speed Rivals.

Dowiedzieliśmy się też, że FIFA 18 zaoferuje drugi sezon trybu fabularnego Droga do sławy. Jak przyznał wydawca, przygody Aleksa Huntera sprawdziło już ponad 10 milionów osób. Nie podano szczegółów.

Droga do sławy w FIFA 17 - Alex Hunter i Wayne Rooney

Jednocześnie podano, że symulator koszykówki NBA Live ukaże się dopiero jesienią tego roku. Pierwotnie planowano debiut w pierwszym kwartale 2017 r.

- Przebyliśmy długą drogę z NBA Live - przyznał Wilson, mówiąc zapewne o licznych problemach z poprzednimi odsłonami. - Chcemy zaoferować coś prawdziwie innowacyjnego, co zmieni rynek.

Zobacz: FIFA 18 - poradnik i najlepsze triki

EA celuje teraz w kluczowy okres zaraz przed startem rozgrywek NBA, ale jednocześnie będzie musiało konkurować z NBA 2K od 2K Sport, która to seria od lat dominuje w gatunku.

Jeśli o innych grach sportowych mowa, to ważny rok czeka fanów futbolu amerykańskiego, ponieważ Madden NFL 18 przejdzie na silnik Frostbite. Zmiana ma zagwarantować lepszą oprawę i rozgrywkę, na wzór podobnego kroku w FIFA 17 i Rory McIlroy PGA Tour.

Jesienią możemy także spodziewać się NHL 18, a do końca marca przyszłego roku również kolejnej części bijatyki na licencji UFC.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze