Skip to main content

List otwarty do fanów NBA Live 14

EA Sport przeprasza za problemy, obiecuje poprawę.

NBA Live 14 nie podbiło parkietów po premierze na konsolach nowej generacji. Gracze narzekają na niejasne zasady oraz nienajlepszą grafikę i animacje.

EA Sports wystosowało list otwarty do fanów, w którym twórcy przepraszają za problemy i obiecują rychłe poprawki.

„Po pierwsze, przyznaliście, że gra jest zbyt trudna do opanowania, a jedynym sposobem na poznanie niektórych funkcji jest frustrująca metoda prób i błędów” - czytamy w komunikacie. Deweloperzy obiecują wprowadzenie jaśniejszych samouczków, a w serwisie Twitch opublikują pokazy na żywo. Przygotowano też odpowiednie strony internetowe.

„Daliście nam także do zrozumienia, że jesteście zawiedzeni grafiką i animacjami. Zapewniamy, że wprowadzimy drastyczne i natychmiastowe usprawnienia. Aby przygotować rozgrywkę na ten rok, musieliśmy wybrać priorytety” - wyjaśnia EA Sports.

„Uznaliśmy, że autentyczna rozgrywka, sterowanie i połączone doświadczenia będą najlepszą bazą na przyszłość. W związku z tym ucierpiała oprawa wizualna i animacje. Usprawnienia na tych frontach są już przygotowywane. W najbliższych tygodniach i miesiącach zauważycie poprawę w tych kwestiach.”

NBA Live 14 ukazało się 19 listopada na PlayStation 4 oraz Xbox One i zebrało chłodne opinie w recenzjach. „Nie o takim powrocie myśleliśmy” - przyznał Sean O'Brien, producent gry. Ostatnie odsłona serii ukazała się w 2009 roku.

Zobacz na YouTube

Read this next