Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Farming Simulator 22 z rekordowym wynikiem na Steamie

Gra wśród najczęściej uruchamianych tytułów.

Wczoraj na rynku ukazało się Farming Simulator 22, czyli kolejna odsłona cyklu, pozwalającego wcielić się w rolnika. Produkcja cieszy się dużą popularnością na Steamie.

W kilkanaście godzin od premiery liczba osób jednocześnie grających w produkcję na platformie Valve wyniosła 105636. Tym samym pozycja znalazła się wśród dziesięciu najchętniej uruchamianych w cyfrowym sklepie.

Obecnie liczba użytkowników toczących zmagania w tytule jest niższa, choć nadal utrzymuje się na wysokim poziomie - w tym samym czasie bawi się nieco ponad 31 tysięcy graczy.

Osoby, które chcą rozpocząć karierę wirtualnego rolnika, powinny zajrzeć do Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady, gdzie zebraliśmy szereg przydatnych wskazówek na temat rozgrywki.

Nadmienić należy, że rezultaty osiągane przez produkcję znacznie przewyższają wyniki poprzednich odsłon rolniczej serii. Dla porównania, w Farming Simulator 19 jednocześnie grało najwięcej 59 tysięcy klientów Steama.

O popularności projektu studia Giants Software świadczy również fakt, że pozycja zajmuje pierwsze miejsce listy globalnych bestsellerów na platformie Valve. Zainteresowanie grą może być jeszcze wyższe, ponieważ dostępna jest też na konsolach.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze