Skip to main content

Farming Simulator 22 - obszerny gameplay z nowej odsłony rolniczej serii

Uprawa ziemi we Francji i nie tylko.

W ramach zakończonych wczoraj targów Gamescom twórcy Farming Simulator 22 zorganizowali prezentację, w trakcie której przedstawili fragmenty rozgrywki z powstającej gry.

Prowadzący pokaz deweloperzy skupili się między innymi na ostatniej z ujawnionych map, które pojawią się w tegorocznej odsłonie. Lokacja przenosi graczy na Haut-Beyleron - farmę we Francji.

W trakcie streamu zaprezentowano też inne nowości, w tym możliwość hodowania i zbierania winogron, z których następnie można wyprodukować rodzynki lub sok. Ze wspomnianymi roślinami wiąże się konieczność używania niedostępnych w poprzednich odsłonach maszyn rolniczych. Poniższy gameplay startuje od około pierwszej minuty.

Podczas pokazu zwrócono uwagę na poprawiony ruch uliczny. Mijane na drodze auta poruszają się szybciej, ale zarazem lepiej reagują, odpowiednio zwalniając, kiedy zauważą pojazd kierowany przez gracza.

Zobacz także: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady - kompletny przewodnik dla mistrzów rolnictwa

Ważnym elementem wprowadzanym w kolejnej odsłonie cyklu jest podział na pory roku. W gameplayu pokazano fragmenty rozgrywane jesienią, ale potwierdzono już, że pojawi się zima ze śniegiem. W planach jednak opcja wyłączenia wpływu okresów na zabawę.

Farming Simulator 22 zadebiutuje 22 listopada. Twórcy obiecują, że gra zaoferuje rekordową ilość zawartości - deweloperzy przygotowują ponad czterysta maszyn rolniczych od około stu producentów. Do tego ulepszona grafika.

Read this next