Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Farming Simulator 22 - mapa: oznaczenia, jak otworzyć

W jaki sposób korzystać z mapy.

Świat gry w Farming Simulator 22 jest sporych rozmiarów, a kluczowe miejsca porozrzucane są w różnych jego częściach. Na szczęście możesz w trakcie zabawy korzystać z mapy, by ułatwiać sobie nawigację - z tej strony dowiesz się jak to robić.

W pierwszej kolejności otwórz menu za pomocą klawisza Esc (przycisk Menu i Options w przypadku konsol Xbox i PlayStation). Następnie przełącz się na pierwszą zakładkę - Mapę (1).

Upewnij się, że masz ustawione odpowiednie Filtry (2) - w tym wypadku będzie to opcja Aktywne miejsca. Na mapie znajdziesz mnóstwo ikonek (3), które oznaczają miejsca warte uwagi.

Możesz spojrzeć na legendę (4), by poznać ich znaczenie bądź po prostu kliknąć na ikonkę, by wyświetliło się niewielkie okienko (5). Po kliknięciu na ikonkę, u dołu ekranu pojawi się przycisk Oznacz miejsce (6).

Jeśli w niego klikniesz, a następnie wyjdziesz z mapy, w oddali zobaczysz słup zielonego światła (7). Pokazuje ono miejsce, które właśnie oznaczyłeś. Światło pozwoli ci bez problemu dojechać do wskazanego punktu.

Jeśli chcesz po prostu błyskawicznie dostać się do jakiegoś punktu, możesz po prostu wykorzystać szybką podróż - o czym piszemy na stronie odwiedź, szybka podróż: jak korzystać.

Następnie: Farming Simulator 22 - odwiedź, szybka podróż: jak korzystać

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - czas: przyspieszanie i spowalnianie

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Farming Simulator 22

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Mac

Related topics
O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze