Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry New Dawn - wyprawa: Elektrownia Walking Horse

Wyprawa na poziomie pierwszym - zabierz paczkę bandytom z Tennessee.

Ostatnia ekspedycja ma miejsce na terenie dawnej elektrowni jądrowej w stanie Tennessee. Jest to w dużej mierze płaski teren, otoczony lasem. Helikopter wyląduje w niedalekiej odległości od budynków elektrowni. Bez obaw przedostań się do płotu kompleksu i kieruj się w stronę budynku z wydobywającym się różowym dymem (1).

Bliżej głównego budynku zauważysz niezadaszoną wieżyczkę obserwacyjną (2). Korzystając z osłon podejdź do niej i wejdź na jej szczyt. Następnie zbliż się do osłony i wyjmij lornetkę, żeby obejrzeć okolicę. Paczka znajduje się w środku fioletowego budynku (3), w piwnicy. Wewnątrz szukaj drugiej odpalonej racy.

Na ziemi kręci się dwójka bandytów, uważaj na nich. Na platformie zobaczysz kolejnych wrogów (4), z czego jeden obstawił karabin stacjonarny - nie pozwól im na wykrycie twojego bohatera. Zwróć uwagę, że za twoimi plecami znajduje się pomalowany na różowo komin chłodzący. Za nim znajdziesz swój punkt ewakuacji. Teraz musisz dostać się do budynku przez podwórze z kontenerami (5).

Samotnego bandytę przy karabinie stacjonarnym wyeliminuj z karabinu snajperskiego. Następnie zejdź z wieżyczki i ostrożnie przedostań się na teren pod budynkiem. Po lewej stronie zobaczysz wrak autobusu (6), na którego dach prowadzi przejście po metalowych płytach. Wejdź na pojazd i podążaj dalej, aż dotrzesz na platformę przy budynku (7). Następnie skieruj się na schody, do wejścia na drugim poziomie (8).

Zanim wejdziesz głębiej do środka, spójrz w górę - okaże się, że nad tobą krąży bandyta-snajper (9). Pozbądź się go, żeby nie utrudniał poszukiwań paczki. Następnie skieruj się wgłąb pomieszczenia (10). Szybko zauważysz różowy płomień racy, która leży na skrzyni piętro niżej. Tuż obok znajduje się zejście do piwnicy budynku. Zejdź na dół i zbliż się do zejścia, ale na razie nie schodź do piwnicy.

W dole zobaczysz stojącego bandytę (11). Pozbądź się go po cichu i szybko zejdź po drabinie, ponieważ za urządzeniami-szafami spaceruje kolejny przeciwnik. Wyeliminuj go, zanim podniesie alarm. Po wschodniej stronie pomieszczenia (12) zobaczysz skrzynię, na której leży poszukiwana paczka. Podnieś paczkę i natychmiast wracaj na górę z powrotem.

Po wyjściu na parter skręć w prawo, idź przed siebie, aż ominiesz wielkie generatory elektryczne i ponownie skręć w prawo. Dzięki temu zobaczysz wyjście na zewnątrz. Zeskocz na platformę i skorzystaj z tyrolki (13), żeby błyskawicznie znaleźć się na poziomie ziemi. Biegnij teraz w stronę komina elektrowni (14).

W trakcie ucieczki nadajnik GPS paczki zdąży się aktywować. Podążaj cały czas w kierunku żółtego znacznika celu, pozbywając się nacierających bandytów. Żeby nieco zmylić przeciwników, biegnij po okalających komin schodach (15). Wejście na nie znajdziesz tuż pod budowlą. Podążaj nimi, a następnie platformą dotrzyj do kolejnych schodów. Zejdź nimi, a potem zeskocz na ziemię, żeby minąć ogrodzenie i biec dalej do miejsca ewakuacji.

Uważaj na bandytów na quadach, którzy będą cię ścigać. Po dotarciu do miejsca ewakuacji wskocz na dach szopy i obsadź karabin stacjonarny (16). Przeciwnicy będą głównie nacierać od strony komina, ale szybko się rozproszą i zaatakują cię niemal z każdej strony. Uważaj na zmotoryzowane posiłki, które zaparkują pod szopą, gdzie broń nie ma zasięgu.

Helikopter wyląduje po twojej lewej stronie. Jak tylko zobaczysz śmigłowiec na ziemi, biegnij w jego kierunku i wejdź do środka. Zaraz po tym, jak zajmiesz miejsce pasażera, misja dobiegnie końca.


Spis treści: Far Cry New Dawn - Poradnik, Solucja

Komentarze

More On Far Cry New Dawn

Najnowsze artykuły