Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bethesda wkrótce ogłosi odświeżone wersje Fallout 3 i New Vegas?

Sugeruje tajemnicza pozycja w ofercie Amazonu.

W ofercie amerykańskiego Amazonu pojawiła się niezapowiedziana dotychczas gra od Bethesdy. Niewykluczone, że tajemniczym tytułem jest zestaw odświeżonych części postapokaliptycznego cyklu Fallout.

Internauta Wario64 w sklepie natrafił na karty katalogowe edycji standardowej, deluxe i kolekcjonerskiej pozycji o nazwie „Placeholder” od wydawcy serii The Elder Scrolls na PC, PS4 i Xbox One. Datę premiery wyznaczono na 31 grudnia, ale zapewne to termin tymczasowy.

Nie wiadomo, czym dokładnie jest sekretna produkcja. Do opisu dołączono jednak krótki film wykonany w stylu materiałów związanych z marką Fallout. Niewykluczone więc, że tytuł jest kolejną grą osadzoną w słynnym uniwersum.

Zobacz: Fallout: New Vegas - Poradnik, Solucja

Biorąc jednak pod uwagę, że niedawno na rynku zadebiutował Fallout 76, raczej nie chodzi o pełnoprawną odsłonę cyklu. Spekuluje się, że karty (już usunięte) dotyczą odświeżonych wersji starszych części - Fallout 3 lub Fallout: New Vegas albo zestawu składającego się z obu.

Na razie nie jest jasne, co dokładnie przygotowuje Bethesda. Co ciekawe, wspomniany film odlicza od dziesięciu, co może oznaczać, że firma zapowie tajemniczy projekt na początku przyszłego miesiąca.

Za remasterami Fallout 3 lub New Vegas przemawia fakt, że amerykańska spółka jest znana z wydawania odświeżonych wersji starszych tytułów. Dobrym przykładem jest szereg edycji The Elder Scrolls 5: Skyrim, ktore pierwotnie zadebiutowało w 2011 roku.

Źródło: PC GamesN

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze