Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Rozwój zachowania

Misja związana z naszą towarzyszką - robotem Curie, którą spotykamy w Krypcie 81.

Misja może pojawić się w dzienniku dopiero, jeśli uda ci się zdobyć zaufanie Curie (obrazek poniżej) - robota, na którego trafisz w trakcie zadania dodatkowego „Dziura w ścianie". Następnie należy dołączyć Curie do drużyny i nawiązać z nią dobre relacje. W tym celu należy skupić się głównie na bezinteresownym, dobrym działaniu w stosunku do innych osób.

Negatywne efekty są związane między innymi z targowaniem się o wyższe stawki za zadania, kradzieże czy nieuzasadnioną przemoc. Kiedy Curie będzie gotowa podejdzie do ciebie i spróbuje porozmawiać. Jeśli się zgodzisz, to powie ci, że bardzo zależy jej na tym, aby zostać człowiekiem lub istotą najbardziej do niego zbliżoną.

Osobą, która mogłaby spełnić to marzenie jest doktor Amari przebywająca w Zakamarku Pamięci w lokacji Dobre Sąsiedztwo. Aby pomóc Curie musisz najpierw ukończyć misję główną o nazwie „Niebezpieczne umysły". Poinformuj Amari o swoim pomyśle, po czym wróć po około 24 godzinach, kiedy doktor zakończy operację.

Zanim porozmawiasz z Curie, która przyjmie człowiecze kształty, czeka cię jeszcze rozmowa z jednym z członków Trasy w laboratorium. Podjęte w trakcie tego dialogu decyzje nie mają większego znaczenia. Najważniejsze, że po ukończeniu zadania Curie będzie mogła ci towarzyszyć jako kobieta, z którą istnieje nawet możliwość nawiązania romansu.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze