Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Dziura w ścianie

Misja w Krypcie 81, podczas której odkrywamy pewną tajemnicę.

Po wykonaniu misji „Kici, kici", w której odnajdujesz kotka dla dziewczynki Erin przebywającej w Krypcie 81. Pochodź trochę po powierzchni, po czym wróć do schronu i skieruj się do sali medycznej, gdzie będziesz świadkiem kłótni między doktorem Forsythem i doktor Penske.

Odkrycie nowej krypty

Po kłótni wyrusz za Bobbym, który wspomni o tajnej krypcie, gdzie mogą znaleźć się lekarstwa dla Austina. Po chwili chłopak pokaże ci przejście, z którego skorzystaj.

W nowej lokacji skieruj się na schody z lewej i udaj się do ciągu pomieszczeń. Uważaj, ponieważ są w nich działka laserowe oraz robot strażniczy protektron (obrazek powyżej). Staraj się zatem rozprawiać z przeciwnikami pojedynczo. Przejdź w głąb krypty, zabijając po drodze kolejnych rywali - tym razem będą to zmutowane kretoszczury.

Przejdź przez dwie bramy i kontynuuj eksplorację ośrodka załatwiając kolejne mutanty. W końcu wejdź po schodach do miejsca z zamkniętymi drzwiami z prawej. Aby je otworzyć musisz skorzystać z pobliskiego terminala (obrazek powyżej).

Okaże się, że posiada bardzo trudne do złamania zabezpieczenia. Jeśli nie posiadasz odpowiednich zdolności hakerskich, to udaj się w lewo. W jednym z pomieszczeń trafisz na biurko z komputerem oraz hasłem do terminala (obrazek powyżej). Podnieś je, dzięki czemu bez trudu wkradniesz się do komputera odblokowującego drzwi.

W kolejnej lokacji natkniesz się na robota Curie, czekającego na kogoś z ochrony. Możesz powiedzieć, że należysz do tych jednostek, co bardzo ucieszy twoją nową znajomą. Po tym, jak otworzy ci drzwi weź od niej lek. Możesz też przeczytać informacje na temat badań, które znajdziesz w pobliskim komputerze.

Po zdobyciu lekarstwa udaj się do windy z prawej, po czym wróć do doktora Forsytha i oddaj mu antidotum. W nagrodę zyskasz sympatię mieszkańców, a Curie będzie mogła do ciebie dołączyć, jako towarzysz. Druga możliwość, to zatrzymanie lekarstwa dla siebie, co oczywiście poskutkuje pogorszeniem stosunków z mieszkańcami krypty.

Następnie: Fallout 4 - Zależność

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Fallout 4

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze