Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Mocy, przybywaj

Doprowadzamy do uruchomienia reaktora w Instytucie.

Misja trafi do dziennika automatycznie po ukończeniu zadania „Przygwożdżenie", w której pomogłeś przekonać Wallace'a, aby pomógł Instytutowi. Wróć do podziemnej placówki i skieruj się do Ojca, z którym porozmawiaj.

Audycja

Dowiesz się, że Ojciec pragnie nadać przez radio nagraną przez ciebie przemowę na temat zwiększającej się roli Instytutu. Po zakończeniu rozmowy podejdź do radia stojącego na biurku z lewej i skorzystaj z mikrofonu, aby nagrać przemówienie. W tym celu wybieraj kolejne odpowiedzi pojawiające się na ekranie - nie mają one większego znaczenia.

Kiedy skończysz porozmawiaj z Ojcem, który powie ci, że trzeba puścić nagranie z rozgłośni w Diamond City. Udaj się na miejsce i skieruj się do budynku rozgłośni (obrazek powyżej). W środku podejdź do skrzyni pod stołem i podnieś z niej trzy elementy, które następnie umieść w odpowiednich przegródkach w radio:

  • Coś z guzikami - zainstaluj w maszynie z lewej.
  • Coś z rurkami - wsadź do maszyny z prawej.
  • Coś z pokrętłami - osadź w środkowej maszynie.

Uruchomienie reaktora i spotkanie dyrektoriatu

Po zakończeniu operacji wróć do Ojca w Instytucie (czeka w pomieszczeniu z reaktorem) i porozmawiaj z nim ponownie. Następnie otwórz drzwi do reaktora i wsadź do środka rdzeń, a potem skorzystaj z komputera, żeby uruchomić reaktor.

Kolejnym krokiem będzie udanie się na zebranie dyrektoriatu (obrazek powyżej). W trakcie narady dowiesz się, że jedyną możliwością przetrwania Instytutu jest zniszczenie Bractwa Stali. Przy okazji padnie pytanie czy naukowcy mają się skupić na ulepszeniu broni (otrzymasz dostęp do lepszego oręża) czy też na produkcji nowych syntków (więcej robotów będzie wspomagać cię na polu bitwy).

W ten sposób ukończysz bieżącą misję, a w dzienniku pojawi się kolejna - „Stacja końcowa".

Następnie: Fallout 4 - Stacja końcowa

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze