Skip to main content

Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Stacja końcowa

Misja dla Instytutu, w której eliminujemy wrogów tej organizacji.

Misja rozpocznie się automatycznie po ukończeniu zadania „Mocy, przybywaj". Po spotkaniu z dyrektoriatem, jak zwykle skieruj się do Ojca i omów z nim szczegóły pozbycia się dowództwa Trasy - organizacji zagrażającej istnieniu Instytutu.

Wyeliminowanie dowództwa Trasy

Po przyjęciu misji udaj się do kościoła Old North na północny wschód od Instytutu. Wejdź do środka i skieruj się do podziemi z prawej. Jeśli jeszcze jakimś cudem nie dotarłeś do dowódców Trasy wcześniej, to skorzystaj z obracanego koła na ścianie, aby uzyskać dostęp do tajnego przejścia.

W tym celu nad górną, czerwoną strzałką musisz ustawić po kolei następujące litery - RAILROAD, a każdą z nich zatwierdzić z osobna wciskając mały, środkowy krąg.

Skieruj się do sztabu Trasy i podejdź do Desdemony (obrazek powyżej). Przywódcy cię nie zaatakują, więc będziesz mógł z nią zamienić kilka słów. W rzeczywistości nie będzie to miało większego znaczenia, ponieważ finalnie i tak będziesz musiał rozprawić się ze wszystkimi najważniejszymi ludźmi organizacji.

Dlatego skieruj się do dogodnego miejsca, z którego będziesz mógł prowadzić ostrzał zza osłony i rozpocznij regularną walkę. Przeciwnicy nie są zbyt silni, ale musisz uważać między innymi na Glorię, która dysponuje potężnym obrotowym działkiem.

Po uporaniu się ze wszystkimi wróć do Instytutu i porozmawiaj z Ojcem. W ten sposób ukończysz bieżącą misję i rozpoczniesz następną - „Ostatni lot Bractwa".

Następnie: Fallout 4 - Ostatni lot Bractwa

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Zobacz także