Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 - sztab Trasy, jak dotrzeć

Jak rozwiązać zagadkę i znaleźć wejście do sztabu frakcji Railroad.

Trasa (Railroad) to jedna z frakcji w Fallout 4. By znaleźć ich sztab, musisz rozwiązać zagadkę w mieście i ukończyć poboczne zadanie. Na tej stronie wyjaśniamy, jak to zrobić.

Aby móc odnaleźć Trasę i ewentualnie dołączyć do frakcji, musisz najpierw poczynić postępy w głównym wątku fabularnym: w dzienniku musisz mieć rozpoczęte zadanie Droga ku wolności (rozpoczynane po misji głównej Klejnot wspólnoty). Jest to warunek konieczny. Misję tą rozpoczniesz bez problemu, po opuszczeniu agencji Valentine'a w Diamond City i przysłuchując się rozmowie mężczyzn obok.

By rozpocząć poszukiwania, udaj się do lokacji Boston Common [1]. W tym miejscu znajduje się Łabędzi Staw- mała sadzawka pośrodku placu. To na wschód od niej rozpoczyna się szlak oznaczony tabliczką na ziemi. Wystarczy teraz podążać za wskazaniami czerwonej linii, która jednak często jest zasypana gruzowiskiem. Ponadto na drodze napotkasz wielu supermutantów.

Na każdej tabliczce znajduje się cyfra ze strzałką, która wskazuje na literę i jej kolejność w szyfrze - możesz notować / zapamiętać je, jeśli samemu chcesz odgadnąć hasło wejściowe. Aby skrócić sobie drogę, wystarczy od razu kierować się do punktu docelowego, który znajduje się w kościele Old North [2].

Wejdź do kościoła i zejdź do piwnicy schodami. Pozbądź się ghuli i podążaj za wskazaniami namalowanych lampionów, aż dotrzesz do metalowego pierścienia.

Twoim zadaniem jest obracanie tarczy i potwierdzanie wyboru naciśnięciem środkowej płyty. Ułóż wyraz RAILROAD rozpoczynając od litery R, naciskając tarczę i przechodząc do kolejnej litery. Po wciśnięciu ostatniej, tajne przejście otworzy się.

Następnie: Fallout 4 - używki, stymulanty, uzależnienie

Spis treści: Fallout 4 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Fallout 4 - spinki, wytrychy, gdzie szukać

Read this next