Skip to main content

Fallout 4 Far Harbor - Reformacja, pokój

Zaprowadzenie pokoju na Wyspie.

Reformacje to zadanie główne w Fallout 4 Far Harbor. Prowadzi ono do "dobrego zakończenia", czyli pokoju między frakcjami na wyspie. By jednak móc je zrealizować, w trakcie zadania Takie powinno być życie musisz powiedzieć DiMIE o znalezionych zwłokach kapitan Avery i przystać na jego propozycję podmiany Wielkiego Spowiednika Tektusa na sytnka. Rozpoczęcie tego zadania nie dyskwalifikuje misji Oczyszczanie ziemi, ale jego ukończenie już tak.

Po rozmowie z syntkiem wszystkie taśmy dotyczące jego wspomnień zostaną usunięte, dlatego warto przesłuchać je wcześniej. Twoim pierwszym celem jest odzyskanie taśm Martina, poprzedniego przywódcy kultu, z nieoznaczonej lokacji. Wejście znajduje się w rurze kanalizacyjnej poniżej rozbitej ciężarówki. Holotaśmę znajdziesz na stole za drzwiami. Zanieś ją DiMIE.

Teraz udaj się do Jądra i porozmawiaj z Tektusem i wybierz opcję Pokaż taśmę DiMY. Następnie odtwórz holotaśmę z ekwipunku (zakładka Różności) "Nowa era Martina". Miejsce spotkania znajduje się w Jądrze w odosobnionym pokoju na wyższym piętrze (Centrum dowodzenia Jądra, ale zaraz po wejściu do korytarza, skręć w prawo).

Wraz z Tekstusem udacie się teraz w odosobnienie, gdzie powinieneś go zabić. Jeśli nie chcesz tego robić, możesz z pomocą perswazji przekonać go, by odszedł (trudny test). Gdy przekonanie Tekstusa się powiedzie, po powrocie do DiMY, ujrzysz go rozmawiającego z syntkiem. Ukończenie zadania gwarantuje 1600 kapsli od DiMY oiraz kolejne 1500 od Avery, gdy z nią porozmawiasz w Far Harbor.

Następnie: Fallout 4 Far Harbor - Blisko domu, Kasumi Nakano, rodzice

Spis treści: Fallout 4 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Fallout 4 Far Harbor - Oczyszczanie ziemi, pociski nuklearne, elektrownia wiatrowa

Read this next