Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4: Czasopisma - Haker absolutny, Zabawa z RobCo, Hotrodowiec

Zobacz, gdzie znaleźć czasopisma podnoszące statystyki głównego bohatera.

Poniżej znajdują się lokalizacje czasopism, które można znaleźć w trakcie eksploracji postunklearnego świata w Fallout 4. Warto rozglądać się za tymi sekretami, ponieważ dzięki nim otrzymujemy dostęp do sporej ilości bonusów - od możliwości wzmocnienia i rozwinięcia bohatera, poprzez zmianę jego wyglądu, kończąc na nowych elementach, jakie możemy postawić w naszych osadach.


Haker absolutny

Holotaśmy pozwalające lepiej kontrolować systemy zabezpieczeń przy pomocy terminali lub Pip-Boya (należy z nich skorzystać, jak ze zwykłych holotaśm wkładając je do czytnika). Dzięki niemu otrzymujesz dostęp między innymi do możliwości kontrolowania wieżyczek strażniczych oraz robotów obronnych. We Wspólnocie znajdziesz 3 holotaśmy.

Mapę możesz powiększyć oraz pobrać na dysk.

 • #1 - Cmentarz w Wildwood - przy drzewie, przy którym zbiega się kilka ścieżek cmentarnych. Holotaśma daje możliwość hakowania wieżyczek.
 • #2 - Elektronika Konsumencka Wattza - znajdziesz ją na biurku w piwnicy budynku. Umożliwia kontrolowanie robotów strażniczych.
 • #3 - Szmaragdowa speluna - na pierwszym piętrze, we wschodniej jego części. Znajdziesz tu lokację z manekinami. Zwróć uwagę na to, co trzyma w ręku kobiecy manekin.

Zabawa z RobCo

Holotaśmy, które po wczytaniu do komputera lub Pip-Boya aktywują proste mini-gry. W świecie gry, w które możesz grać. W Świecie gry odnajdziesz 4 holotaśmy RobCo oraz jedną grę na stacjonarnym terminalu.

Mapę możesz powiększyć oraz pobrać na dysk.

 • #1 - Krypta 111 - w terminalu na północnym wschodzie lokacji. Nie jest to przenośna holotaśma, tylko gra stacjonarna. Tytuł: Red Menace (wariacja na temat Donkey Konga).
 • #2 - Muzeum Wolności - na piętrze, w pomieszczeniu z Minutemanami (na biurku Sturgesa). Tytuł: Atomic Command (wariacja Missile Command).
 • #3 - Fort Hagen - pod biurkiem Kelloga. Do lokacji dotrzesz w ramach misji głównej "Dawni znajomi". Tytuł gry: Pipfall (wariacja Pitfall!).
 • #4 - Bazar w Diamond City - na biurku w agencji detektywistycznej Valenitne'a. Trafisz do niej w trakcie kampanii. Tytuł gry: Zeta Invaders (wariacja Space Invaders).
 • #5 - Dobre Sąsiedztwo - w budynku Zakamarek Umsyłu, a konkretnie w biurze doktor Amari. Tytuł gry: Grognak & the Ruby Ruins (wariacja The Bard's Tale).

Hotrodowiec

Magazyn na temat malowania pancerzy wspomaganych. We Wspólnocie odnajdziesz trzy tego rodzaju czasopisma, dzięki którym będziesz mógł przemalować swój pancerz. Jeśli skorzystasz z malowania, to postać otrzyma bonus w postaci jednego punktu zwinności.

Mapę możesz powiększyć oraz pobrać na dysk.

 • #1 - Cmentarzysko robotów - w małym, betonowym budynku na biurku obok komputera.
 • #2 - West Roxbury Station - na piętrze jednego z budynków w kwaterach do spania.
 • #3 - Garaż Atomowych Kotów - na stoliku nocnym Zeke.

Następnie: Fallout 4: Czasopisma - Zakazane tatuaże, La Coiffe, Wymarzony dom

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze