Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fall Guys - jak zmienić nazwę użytkownika, własny nick

Zmiana nazwy własnej postaci.

Jak w przypadku każdej gry nastawionej na zabawę w trybie wieloosobowym, w Fall Guys inni gracze zobaczyć mogą twoją ksywę. Niezależnie od tego, z jakiego powodu chcesz zmienić swój nick, masz taką możliwość w grze - co też opisujemy w tym rozdziale.

W przypadku wersji na PC, a dokładniej tej z platformy Steam, sprawa jest wyjątkowo prosta. Gra bierze nazwę twojej postaci bezpośrednio z nazwy profilu Steam. By ją zmienić, otwórz zakładkę znajomych, a następnie kliknij na ikonkę strzałki w dół (1) przy nazwie swojego profilu. Z rozwiniętej listy wybierz opcję Edytuj nazwę profilu (2).

W kolejnym oknie znajdziesz pole (3), w które wpisać musisz swoją nową nazwę profilu. Po wciśnięciu przycisku Potwierdź (4) musisz tylko ponownie uruchomić grę by twoja nazwa postaci uległa zmianie.

Uwaga - na chwilę obecną w grze wyłączona jest możliwość zmiany nazwy użytkownika. Wszyscy gracze zamiast tego mają nazwę postaci w stylu „Fall Guy 1234”. Według oficjalnych informacji jest to spowodowane nadużyciami ze strony graczy. Zmiana nazwy postaci ma wrócić do gry w bliżej nieokreślonej przyszłości.

Następnie: Fall Guys - jak zmienić wygląd postaci, używanie skórek

Spis treści: Fall Guys - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Fall Guys - przebieg rozgrywki: kwalifikacja, eliminacja i finał

Komentarze