Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fall Guys - jak zmienić wygląd postaci, używanie skórek

Zmiana koloru i stroju postaci.

Fall Guys to gra nastawiona na zmagania w trybie wieloosobowym. Z tego też powodu twórcy pozwalają w dużym stopniu dostosować wygląd kierowanej postaci poprzez liczne skórki, kolory i wzorce. W tym rozdziale wyjaśniamy jak z nich korzystać.

Wygląd swojej postaci zmodyfikujesz po za rozgrywką, z poziomu menu. W tym celu kliknij na ikonkę wieszaka (1), by wejść do zakładki Customiser. Tutaj do wyboru masz dwie opcje - Outfits (2) i Theatrics (3). W tym momencie skupimy się na tym pierwszym, kliknij więc na kolejną ikonkę wieszaka.

W kolejnym oknie znajdziesz 5 zakładek. Są to:

  • Colour (4) - tutaj dostosujesz wygląd swojej postaci. Jeśli nie zależy ci na krzykliwym image'u, skorzystaj z jednolitego ubarwienia - może to pomóc ci podczas niektórych starć, kamuflując nieco postać i pozwalając wtopić się w otoczenie.
  • Pattern (5) - czyli wzór kolorystyczny na postaci. Domyślnie wybrana jest jednolita tekstura, możesz jednak zmienić ją na wszelakie wzory, jak kropki, paski czy serduszka.
  • Face (6)- wygląd twarzy twojej postaci.
  • Upper (7) - strój zakrywający górną część twojej postaci, czyli głowę, tułów, ręce i dłonie.
  • Lower (8) - strój zakrywający dolną część twojej postaci, a wiec stopy i nogi.

W każdej zakładce zmieniasz więc różne aspekty wyglądu twojej postaci. Może tam jednak być aktywny tylko jeden element. By wykorzystać konkretny element musisz po prostu na niego kliknąć. Po zmianie wyglądu wystarczy wrócić do menu i rozpocząć zabawę.

Pominięta zakładka, wspomniane Theatrics, pozwala na dostosowanie emotek (9) uruchamianych samodzielnie za pomocą klawiszy 1, 2 3 i 4 (przyciski D-pad w przypadku konsol). Z karty Celebration (10) z kolei dostosujesz zachowanie twojej postaci w momencie wygrania meczu.

Początkowo będziesz mieć dostęp jedynie do małej ilości przedmiotów, lecz wraz z awansem na wyższe poziomy garderoba będzie szybko rosnąć. Dodatkowe rzeczy kupisz też w sklepie wbudowanym w grę.

Następnie: Fall Guys - czy w grze jest crossplay

Spis treści: Fall Guys - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Fall Guys - jak zmienić nazwę użytkownika, własny nick

Komentarze