Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fabularne DLC do Dragon Age: Inkwizycja jutro na PC i Xbox One

Ujawniono pierwsze screeny.

Aktualizacja (21:55): EA potwierdziło, że dodatek Jaws of Hakkon zadebiutuje jutro na PC i konsolach Xbox One.

*

Oryginalna wiadomość (21:10): Electronic Arts ujawniło, że fabularne DLC do Dragon Age: Inkwizycja - zatytułowane Jaws of Hakkon.

Jak poinformowano na Twitterze, rozszerzenie zadebiutuje w pierwszej kolejności na PC i Xbox One.

Nie wiadomo jeszcze, o jakim opóźnieniu mowa na X360, PlayStation 3 i PS4 - jutro nastąpi oficjalna zapowiedź wraz z trailerem.

Osobno twórcy z BioWare zapowiedzieli także, że szykują szóstą łatkę dla gry, usuwającą błędy i poprawiającą ogólną stabilność. Spory patch (880 MB na PC) jest już dostępny do pobrania, a pełną listę zmian znaleźć można na oficjalnej stronie gry. Nadal nie dodano jednak obiecywanego Black Emporium.

Poniżej spoilery na temat zawartości przyszłego DLC.

Choć szczegółowa zawartość rozszerzenia jest jeszcze tajemnicą, to pewne wskazówki dostarcza serwis Xbox Achievements, który dotarł już do osiągnięć z Xbox One.

Pierwsza nagroda (15 G) należy się za zniszczenie „Zimowych odłamków” i rozpalenie wszystkich ogni w nowej lokacji - „Starej świątyni”.

Drugie osiągnięcie (za 30 G) otrzymamy, jeśli zrobimy wrażenie na plemieniu Stone-Bear i zdobędziemy jego przyjaźń. Twórcy skorzystali tu zapewne z mechaniki z kampanii, gdzie zaufanie klanu elfów wymagało wykonania zadań pobocznych.

Trzeci achievement (za 30 G) mówi o odkryciu sekretów „legendarnej figurki” - na obrazku widać elfa.

Ostatnie, finałowe osiągnięcie (warte aż 90 G) odblokowywane jest po tym, jak „zadamy kłam mitowi z dawnych dni”.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze