Skip to main content

Ewelina Lis bez tajemnic. Wyciekły informacje o polskiej postaci w Battlefield 2042

Są także szczegóły nowego uzbrojenia.

Jeszcze dzisiaj EA podzieli się szczegółami na temat kilkukrotnie opóźnianego pierwszego sezonu nowości w Battlefield 2042, ale niedawno gracze odkryli, że jedną z dodatkowych postaci będzie Ewelina Lis z Polski. Teraz fani dotarli do kolejnych materiałów o bohaterce.

W teorii polska specjalistka nie jest jeszcze dostępna w grze, ale - jak przekonuje internauta temporyal - u niektórych użytkowników już się pojawiła. Dzięki temu poznaliśmy wygląd żołnierki oraz detale o jej zdolnościach.

Ewelina jest inżynierką, która specjalizuje się w działaniach defensywnych i fortyfikacyjnych. Dysponuje dwiema umiejętnościami: potrafi wystrzelić sterowany przez gracza pocisk przeciw pojazdom i ujawnić położenie uszkodzonych lub zhakowanych wrogich maszyn.

Temporyal uzyskał też informacje na temat broni, jakie trafią do strzelanki w trakcie pierwszego sezonu - użytkownicy mogą liczyć na karabin snajperski BSV-M, kuszę Ghostmaker R10 i wyrzutnię granatów dymnych.

Internauta przekonuje, że strzelanka wzbogaci się również o dwa helikoptery: amerykański RAH-68 i rosyjski YG-99. Wszystkie wymienione przedmioty zainteresowani odblokują poprzez awansowanie w ramach przepustki bojowej.

EA i DICE przedstawią zwiastun pierwszego sezonu Battlefield 2042 dzisiaj o godzinie 17:00. Według nieoficjalnych informacji, samo wydarzenie rozpocznie się w czwartek, 9 czerwca.

Zobacz także