Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Electronic Arts widzi „duże perspektywy” dla serii Dragon Age

BioWare planuje nowe licencje.

Electronic Arts przyznaje, że widzi „duże perspektywy” dla serii Dragon Age po sukcesie najnowszej odsłony.

Leliana wie już wszystko na temat następnej części

Menedżer zajmujący się finansami w amerykańskiej korporacji - Blake Jorgensen - przyznał na wczorajszej konferencji, że w tym roku nie powinniśmy spodziewać się kolejnej części, ponieważ stworzenie gry o takich rozmiarach wymaga czasu.

- W dłuższej perspektywie czasu jesteśmy bardzo podekscytowani - dodał (dzięki, Gamespot). - BioWare zdobyło wyróżnienia za grę roku na rozdaniu nagród DICE [właśnie za Inkwizycję - dop. red.].

- Jesteśmy podekscytowani tym sukcesem i tym, co możemy osiągnąć z takim zespołem. Myślę, że Dragon Age ma duże perspektywy.

EA ogłosiło już wcześniej, że Dragon Age: Inkwizycja to najbardziej udana premiera gry w historii BioWare, biorąc pod uwagę liczbę sprzedanych egzemplarzy.

Jorgensen ujawnił także, że studio ma w planach „kilka ekscytujących, nowych licencji”. Jedną z nich prezentowano już na targach E3 w ubiegłym roku. Możemy założyć, że menedżer nie mówił o Shadow Realms, które zostało anulowane.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze