Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elden Ring - Hoarah Loux, wojownik

Jak pokonać Hoarah Loux.

Hoarah Loux, wojownik to boss w Elden Ring, którego spotkasz w lokacji: Stolica popiołów. Jest to jeden z ostatnich fabularnych bossów.


Na tej stronie:


Hoarah Loux, wojownik - jak się przygotować

Do walki z tym bossem warto się odpowiednio przygotować:

 • Walka składa się z dwóch etapów. W pierwszym będziesz walczył z Godfreyem, Pierwszym Eldeńskim Władcą, z którym miałeś/aś okazję już walczyć w jego duchowej formie. Tę walkę opisaliśmy na stronie Elden Ring - Godfrey, Pierwszy Eldeński Władca. Przygotuj się jednak, że teraz będziesz walczył z jego fizyczną postacią, która jest trudniejsza do pokonania, gdyż jego uderzenia są mocniejsze. Jednakże posiada podobny zestaw ataków, co wcześniej.
 • Walka z Godfreyem zakończy się, gdy zmniejszysz jego pasek życia o połowę. Wówczas rozpocznie się dużo trudniejsze starcie – z Hoarah Loux.
 • Obrażenia od krwawienia to zdecydowanie najlepszy sposób na zmniejszenie zdrowia Hoarah Louxa, co w połączeniu z przywołaniem ducha Łza Naśladowcy stanowi świetną kombinację.

Hoarah Loux, wojownik - jak pokonać bossa

Porady i wskazówki, które pomogą ci pokonać bossa w drugim etapie walki:

 • Hoarah Loux walczy za pomocą pięści, jest niesamowicie mocny i agresywny; będzie cały czas nacierał na ciebie, nie pozostawiając ci zbyt wiele swobody.
 • Hoarah Loux ma kilka ataków obszarowych i potrafi je łączyć. Kiedy boss wzbija się w powietrze, przygotuj się na to, że będziesz musiał wykonać unik, gdy będzie w najwyższym punkcie. Następnie musisz natychmiast odsunąć się od niego, gdy znajdzie się na ziemi, gdyż wywoła falę uderzeniową i następujący po nim ognisty atak obszarowy, który możesz poznać po świecącym się pierścieniu światła otaczającym przeciwnika.
 • Od czasu do czasu Hoarah Loux podnosi jedną nogę do góry i przytrzyma ją w tej pozycji przez chwilę. Następnie ją opuści, wywołując ogromną falę uderzeniową, która rozleje się na dużym obszarze. Jeśli wykonasz unik w momencie, gdy noga Hoarah Louxa uderzy w ziemię, masz duże szanse na całkowite uniknięcie tego ataku.
 • Boss wykonuje także dzikie szarże w twoim kierunku. Musisz więc być przygotowany na zrobienie uniku w momencie, gdy Hoarah Loux wysunie ręce do przodu, aby cię objąć, ponieważ - jeśli zostaniesz złapany – twój atak zostanie zablokowany, a boss wyrzuci cię w powietrze, zadając ogromne obrażenia.
 • Poza tym, w walce z Hoarah Loux, musisz uważać na szybkie wymachy rękoma i tupnięcia nogą.
 • Co więcej, boss lubi łączyć ze sobą kilka szybkich ataków pięściami, a także uderzać nogą o ziemię, powodując falę uderzeniową.

Hoarah Loux, wojownik - nagrody

Pokonując tego bossa, otrzymasz:

 • Wizerunek Hoarah Loux,
 • 300 000 runów.

Następnie: Edit poradnik: Elden Ring – Radagon ze Złotego Porządku

Spis treści: Elden Ring - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Elden Ring – Leyndell, Stolica Popiołów; Sir Gideon Ofnir, Wszechwiedzący

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze