Skip to main content

EA przeprasza za błąd w FIFA 23 FUT. Gracze otrzymają darmowe karty

Rekompensata dla poszkodowanych.

Niektóre z paczek kart w FIFA 23 FUT okazały się niewłaściwie opisane i zawierały niewymienialną zawartość - choć nie powinny. EA naprawiło problem oraz obiecało graczom odpowiednią rekompensatę.

Mowa o nagrodach za Wyzwania nowicjusza oraz Wyzwania budowania składów. Zawarte w nich karty okazały się niewymienialne na rynku transferowym FUT, choć nie zostało to zaznaczone w opisie paczek.

Electronic Arts zareagowało na skargi graczy, wprowadzając aktualizację, dzięki której nagrody za wyzwania zostały poprawnie oznaczone jako niewymienialne. Osoby, które ukończyły już wyzwania i zdobyły karty, otrzymają w najbliższych dniach rekompensatę, w postaci wymienialnych wersji zdobytych pakietów.

Odpowiednio zaktualizowaliśmy opisy paczek, a gracze, którzy ukończyli te wyzwania przed aktualizacją, w nadchodzących dniach otrzymają wymienialne wersje tych pakietów nagród” - czytamy we wpisie na Twitterze firmy.

Błędne opisy nagród to tylko kropla w morzu kłopotów FIFY 23. Gra już od premiery boryka się z problemami spowodowanymi systemem anty-cheat. Gracze skarżą się również na fatalną optymalizację gry, która utrudnia zabawę nawet na sprzęcie z wyższej półki.

Zobacz także