Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 23 nigdy nie była tańsza. Ruszył sportowy festiwal na Steamie

Idzie jesień.

Cykl publikowania gier sportowych jest nieubłagany, więc nie powinno dziwić, że wydawcy „pozbywają się” ubiegłorocznych pozycji w oczekiwaniu na jesienne nowości. Na Steamie wystartował właśnie sportowy festiwal z przecenami.

Wyróżnia się zapewne FIFA 23, która w sklepie Valve jeszcze nigdy nie była tańsza. Piłkarski symulator przeceniono na 70 procent, co nadal oznacza jednak kwotę zakupu na poziomie 90 zł. Warto jednocześnie dodać, że tytuł powinien pojawić się dzisiaj także w abonamencie EA Play (oraz w Game Passie, ale tylko w wersji Ultimate).

W podobnej sytuacji znajduje się NBA 2K23, które jest jednak dużo tańsze i kosztuje niecałe 40 zł. Dla piłkarskich intelektualistów zainteresowanych tabelkami jest za to Football Manager 2023 za 149,40 zł. W tym przypadku mowa o „tylko” 40-procentowej przecenie, choć tutaj zapewne kupowanie nowej odsłony co roku nie jest równie popularną praktyką, a aktualizacje składów zapewniają mody.

Warto mieć na uwadze także mniejsze pozycje i bardziej unikatowe dyscypliny, które z całą pewnością nie są wydawane co roku. Poniżej kilka ciekawszych pozycji, z polskim symulatorem szermierki na końcu:

Festiwal Sportowy na Steamie trwa do 22 maja, do godziny 19:00 polskiego czasu.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

FIFA 23

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze