Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dziś kolejna łatka Dragon Age: Inkwizycja

Poprawki stabilności i rozgrywki.

Studio Bioware zapowiada, że jeszcze dzisiaj powinien ukazać się drugi patch do Dragon Age: Inkwizycja, wprowadzający liczne poprawki w wersjach PC, PlayStation 3, PS4 i X360.

Nikt nie spodziewa się... Co? Macie już dość tego tekstu? OK.

Łatka wkrótce ukaże się też na Xbox One, ale w tym przypadku nie podano konkretnego terminu.

„Druga aktualizacja koncentruje się na stabilności, ale zawiera także poprawki w innych elementach” - zapewnia na oficjalnym blogu producentka Scylla Costa.

Lista usprawnień obejmuje między innymi „różne awarie”, problemy z dźwiękiem, rozmowy, zadania, stany fabuły, walkę, interfejs, kamerę, sterowanie, sztuczną inteligencję, wyszukiwanie ścieżek, tryb wieloosobowy, grafikę czy wsparcie dla Mantle od AMD.

Już teraz Bioware przygotowuje patch numer trzy, który skoncentruje się już na samej rozgrywce. Jednym z głównych priorytetów będzie tu sterowanie za pomocą myszy i klawiatury oraz naprawa usterek z rozmowami naszych towarzyszy.

„Choć Dragon Age: Inkwizycja już teraz jest ogromnym tytułem, to było kilka rzeczy, które chcieliśmy dodać na premierę, ale nie zdążyliśmy” - dodaje Costa. „Zamierzamy tworzyć nową zawartość i dodawać ją do gry wraz z upływem czasu. Tryb sieciowy także otrzyma regularne aktualizacje.”

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze