Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 z niemal ćwierć milionem graczy na Steamie

Gra zbiera też pozytywne oceny od fanów.

Dying Light 2 nie zwalnia tempa. Wczoraj wieczorem liczba graczy produkcji Techlandu na Steamie wyniosła niemal ćwierć miliona.

Według danych serwisu SteamDB, w pewnym momencie w polski tytuł na platformie Valve grało około 245 tysięcy użytkowników. Rezultat plasował pozycję w pierwszej trójce najpopularniejszych gier sklepu.

Teraz liczba graczy jest niższa, choć wciąż znajduje się na wysokim poziomie - z zombie walczy obecnie 186 tysięcy osób. Trend jest jednak wzrostowy i do zabawy dołączają kolejni zainteresowani.

O powodzeniu Dying Light 2 świadczą nie tylko informacje o liczbie użytkowników. Recenzje tytułu od fanów na Steamie są bowiem w większości pozytywne - dobrych ocen jest aż 79 procent.

Należy jednocześnie zaznaczyć, że dane dotyczą tylko jednego sklepu na PC. Na komputerach osobistych gra Techlandu dostępna jest zaś także w Epic Games Store, a pozycja ukazała się też na konsolach.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze