Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dwa pełne poziomy z odświeżonej kolekcji Crash Bandicoot

Ujednolicone menu i zapisy.

Pierwsze spojrzenie na rozgrywkę w Crash Bandicoot N. Sane Trilogy wywołało w sobotę spore poruszenie na imprezie PlayStation Experience. Teraz mamy okazję obejrzeć dwa pełne poziomy z odświeżanych produkcji.

Użytkownik serwisu YouTube o pseudonimie „Arekkz” zarejestrował materiał właśnie na tym pokazie. Nagrywał w rozdzielczości 1080p, ale pełna wersja zaoferuje także wsparcie dla PS4 Pro, a co za tym idzie - 4K.

Naughty Dog robi teraz nieco inne gry

Choć mamy do czynienia z remasterem, to zakres prac studia Vicarious Visions jest spory. Deweloperzy bazują na silniku Skylanders: Imaginators. Poziomy mają identyczny układ czy rozmieszczenie przedmiotów i przeciwników, ale przygotowano całkiem nowe tekstury, modele czy przerywniki.

Do tego ujednolicone menu dla wszystkich trzech odświeżanych pozycji, wspólny system zapisów - także z automatycznymi i „ręcznymi” save'ami - czy tryb przechodzenia poziomów na czas.

Trzy pierwsze części zasłużonej serii od studia Naughty Dog to Crash Bandicoot (1996), Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back (1997) oraz Crash Bandicoot: Warped (1998).

Crash Bandicoot to seria trójwymiarowych gier platformowych, w założeniach przypominająca produkcje takie jak Jax and Daxter czy Sly Cooper. Activision nabyło prawa po przejęciu firmy Sierra Entertainment, w 2008 roku.

Premiera Crash Bandicoot N. Sane Trilogy w przyszłym roku, tylko na PS4.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze