Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PS Plus na luty z Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - sugeruje hiszpański oddział Sony

Niewinny obrazek czy zapowiedź?

W ofercie PS Plus na luty z dużym prawdopodobieństwem znajdzie się Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - zgodnie z podpowiedzią hiszpańskiego oddziału PlayStation. To odświeżona trylogia klasycznych platformówek z tytułowym jamrajem w roli głównej.

Informacja pochodzi z wpisu społecznościowego Sony na kanale YouTube. Publikacji po kilkunastu godzinach wciąż nie usunięto.

Wpis jest dość sugestywny

„Jutro o 17:30 ujawnimy gry w PS Plus na luty” - napisało PlayStation Hiszpania. „Zgadniecie, jakie? Podpowiedź: jedna z nich to bardzo dobrze znana saga”. Wpis uzupełnia GIF z Crashem, co dość jasno sugeruje, o czym mowa.

Istnieje oczywiście ewentualność, że użycie obrazka z Crashem nie jest związane bezpośrednio z ofertą PS Plus, a jedynie ma wyrażać odpowiednie emocje. Sony ujawni zestaw gier jeszcze dzisiaj.

Za remake trzech pierwszych odsłon serii odpowiada studio Vicarious Visions. To całkowite odświeżenie, wliczając w to grafikę, bohaterów, poziomy czy wrogów. Wszystko dostosowano do aktualnych standardów, przy zachowaniu szacunku do oryginału.

Źródło: PlayStation Hiszpania

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły