Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Drugi sezon serialu „Loki” z przybliżonym terminem premiery

Ktoś tu się wygadał.

Wygląda na to, że tegoroczna premiera drugiego sezonu serialu „Loki” pozostaje niezagrożona. Zdaniem aktora Owena Wilsona, produkcja zadebiutuje pod koniec lata.

Artysta - odgrywający postać agenta Mobiusa - udzielił bardziej szczegółowej informacji w rozmowie z serwisem Entertainment Tonight, odwołując się do sceny po napisach filmu „Ant-Man i Osa: Kwantomania”.

- Chyba mieli tam krótkie ujęcie Toma Hiddlestona i Johnatana Majorsa z drugiego sezonu „Lokiego”. Myślę, że premierę zaplanowali na końcówkę lata albo nawet na wrzesień - wyznał aktor.

Wilson dodał również, że kontynuacja serialu zapowiada się na „dziką przygodę”, głównie za sprawą zakończenia wspomnianej „Kwantomanii”. Choć najnowsza produkcja Marvel Studios nie zebrała najwyższych ocen i spotkała się raczej z chłodnym odbiorem fanów, to bez wątpienia przygotowała fundament pod następne wydarzenia w uniwersum.

Przypomnijmy, że pierwszy sezon „Lokiego” zadebiutował w serwisie Disney+ w 2021 roku i został uznany za jedną z najlepszych produkcji 4. fazy uniwersum Marvela. Widowisko w reżyserii Micheala Waldrona opowiada o losie tytułowego boga, pojmanego przez tajemniczą Agencję Ochrony Chronostruktury. Opowieść w superbohaterskich klimatach zamknięto w sześciu odcinkach.

Marvel Studios ma spore plany wobec 2023 roku, gdyż oficjalnie wystartowała już 5. faza, zwana też Sagą Multiwersum. Na 5 maja zaplanowano premierę filmu „Strażnicy Galaktyki 3”, będącego jednocześnie oficjalnym domknięciem przygód Star-Lorda i kosmicznej ekipy. Kolejną dużą produkcją będzie serial „Daredevil: Born Again”, w którym powróci aktor Jon Bernthal, wcielający się w rolę Punishera.


Dlaczego warto sięgnąć po „Legendy gier wideo”?

Dzięki książce poznasz największych twórców gier wideo w historii, a przy okazji dowiesz się, jak wielki był ich wpływ na wszystkie kolejne gry, również dzisiejsze hity, w które grasz na co dzień.

Pobierz darmowy fragment i zamów książkę „Legendy gier wideo” w przedsprzedaży »

Kto pierwszy poruszył postacią na ekranie, jak narodziły się komputerowe RPG-i, dlaczego grom tak blisko do filmów, kto wymyślił otwarte światy, jak narodziły się strzelanki czy wreszcie, który znany twórca poleciał w kosmos jako drugi cywil w historii.

Dowiedz się więcej teraz »

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze