Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dragon Age: Inquisition - pierwsze fragmenty rozgrywki

Smoki, czary i Inkwizycja.

Serwis AllGamesBeta opublikował dwa fragmenty rozgrywki z RPG Dragon Age: Inquisition, pochodzące najpewniej z ostatniego pokazu gry dla przedstawicieli mediów.

Pierwsze nagranie trwa niespełna dwie minuty i przedstawia głównego bohatera gry - Inkwizytora - w walce ze smokiem. Widać wyraźnie, że twórcy zmienili nieco ustawienie kamery podczas rozgrywki, stawiając raczej na widok znany z serii Wiedźmin lub Mass Effect.

Drugie nagranie jest już nieco dłuższe, lecz w znaczenie gorszej jakości - prosto z pokazu. W tym przypadku poczynania bohatera opisuje jeden z deweloperów, eksplorując brzeg morza i jedną z jaskiń, gdzie dochodzi do potyczki. W dalszej części zaprezentowano także tryb taktyczny i wydawanie rozkazów.

Dragon Age: Inquisition ukaże się jesienią przyszłego roku na PC i konsolach obu generacji. Więcej informacji z pokazu gry przeczytać można w naszej wiadomości.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze