Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

DmC: Devil May Cry oraz Devil May Cry 4 trafią na Xbox One i PlayStation 4

Produkcja Ninja Theory w marcu, starsza odsłona w wakacje.

Przedstawiciele Capcomu zapowiedzieli dziś, że odświeżona wersja DmC: Devil May Cry trafi na PS4 i Xbox One 17 marca. Nowe wydanie Devil May Cry 4 ukaże się na konsolach obecnej generacji latem.

DmC: Devil May Cry opatrzono podtytułem Definitive Edition. Gra zadziała w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę. Twórcy ulepszyli też jakość tekstur, modeli postaci i scen przerywnikowych.

W zestawie znajdą się wszystkie wydane do tej pory DLC i dodatkowy tryb Turbo, który uczyni rozgrywkę szybszą. Odświeżona edycja zaoferuje też nowy poziom trudności. Projektanci umożliwią także rozgrywkę Vergilem w trybie Bloody Palace na większej liczbie map.

Gracze otrzymają do wyboru skórki zmieniające wygląd postaci. Możliwe będzie wcielenie się w oryginalnego Dante z pierwszej odsłony cyklu. Deweloperzy zaimplementowali nawet kilka modyfikacji z wersji PC - na przykład opcję, która umożliwia zadawać obrażenia wszystkim wrogom przy użyciu dowolnej broni.

DmC: Devil May Cry zadebiutowało w styczniu ubiegłego roku. Jest dostępne na PS3, X360 i PC. To swego rodzaju restart serii stworzony przez Ninja Theory - studio odpowiedzialne za Heavenly Sword i Enslaved.

Capcom nie zdradził jeszcze żadnych szczegółów dotyczących Devil May Cry 4: Special Edition.

Komentarze