Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

DLC do Red Dead Redemption 2 i remake pierwszego RDR? Nieoficjalne informacje

Aktualizacja: informacje nie są prawdziwe.

Aktualizacja: autor publikacji na forum Reddit przyznał, że wszystkie poniższe informacje są zmyślone. Użytkownik chciał tylko sprawdzić, czy wieści rozprzestrzenią się w mediach.


Oryginalna wiadomość: Rockstar Games pracuje nad fabularnym DLC do Red Dead Redemption 2, a także remake'iem poprzedniej części, który otrzyma funkcje zaimplementowane w RDR 2 - wynika z nowego wpisu na forum Reddit.

Autor publikacji powołuje się na znajomego, który jest rzekomo artystą środowiskowym w studiu twórców westernu. Twierdzi, że rozszerzenie do Red Dead Redemtpion 2 - które zadebiutuje na początku 2020 roku - opowiada o UFO, a gracze ponownie wcielą się w Arthura Morgana. Tematykę DLC zapowiada rzekomo easter egg z latającym spodkiem, który można zobaczyć podczas przygody.

Ponadto użytkownik twierdzi, że odnowiona wersja Red Dead Redemption to nie remaster, a pełnoprawny remake. Twórcy przenoszą rzekomo do gry „wszystkie nowe funkcje z RDR 2”, a także powiększają mapę. Studio ponownie odwiedził podobno Rob Wiethoff, by raz jeszcze wcielić się w Johna Marstona i pomóc połączyć fabułę z odsłoną z 2018 roku.

Zgodnie z wpisem, premierę remake'u ustalono początkowo na 10-lecie oryginału (maj 2020 roku), ale problemy z produkcją sprawiły, że gra zadebiutuje w przedziale między grudniem 2020 roku a styczniem 2021 roku.

Dwie trzecie zespołu odpowiedzialnego do tej pory za Red Dead Online zostało też rzekomo przeniesione do prac nad odświeżonym Red Dead Redemption.

Zobacz: Red Dead Redemption 2 - Poradnik, Solucja

Pamiętajmy, że informacje pochodzą od wątpliwego źródła, więc nie można traktować ich jako zapowiedzi. O remasterze poprzedniej części serii słyszymy już jednak nie pierwszy raz. Warto też zauważyć, że Red Dead Redemption otrzymało DLC o zombie, więc UFO nie jest wykluczone.

Źródło: Reddit

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły