Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

DLC do Batman: Arkham Origins opowie o „kluczowej relacji postaci” z komiksów

Robin wkracza do akcji?

Fabularne rozszerzenie DLC do Batman: Arkham Origins opowie o „kluczowej relacji postaci” z kart komiksów - potwierdza Warner Bros. w komunikacie dla Eurogamera.

Dodatek rozmiarem ma przypominać Harley Quinn's Revenge z Batman: Arkham City, a premierę zaplanowano na przyszły rok.

„Leży to w zgodzie z naszą wizją początków Batmana - nie samego bohatera, ale jego relacji z innymi postaciami” - wyjaśnia Ben Mattes, starszy producent Origins. „DLC opowie o kluczowej relacji postaci z komiksowego kanonu.”

„Kluczowa relacja” nie została opisana w szczegółach, ale można zgadywać, że mowa o Robinie - nieobecnym w kampanii fabularnej, ale dostępnym w trybie wyzwań.

Przed opisywanym DLC otrzymamy jednak jeszcze jeden dodatek - Initiation. Jak informuje serwis IGN, rozszerzenie odkryte już we wrześniu zawiera zestaw wyzwań, podczas których Bruce Wayne rozprawia się z ninja w Azji.

- Wcielamy się w Bruce'a pobierającego nauki ninja - tłumaczył Guillaume Voghel, jeden z producentów. - To naprawdę fajne. Dodaliśmy nieco narracji, by dać graczom szersze spojrzenie na początki postaci.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Batman Arkham Origins

Android, iOS, PS3, Xbox 360, Nintendo Wii U, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze